Деталі
У Черкасах на перехресті вулиць Грушевського і Хрещатика серед білого дня зіштовхнулися три автомобілі.
Як повідомляють в обласному центрі екстреної медичної допомоги, на місце події відправили три бригади швидкої допомоги, які вже за 4 хвилин прибули на місце ДТП.
«Загалом в автомобілях було 14 пасажирів, серед яких – 10 дітей. До обласної дитячої лікарні медики госпіталізували п’ятьох діток з різними травмами – чотирьох хлопчиків з діагнозами закрита черепно-мозкова травма та струс головного мозку, а одного хлопчика – з переломом нижньої третини правої гомілки», – розповідають в обласній екстренці.
І додають, інших 5 діток медики оглянули на місці. На момент огляду скарг та травм у них не виявили. Від госпіталізації цих дітей дорослі відмовилися.
Четверо дорослих відмовилися від огляду та надання медичної допомоги.
Discussion about this post