UK RU
Погода
Воскресенье, 10 мая, 2026
ЧЕРКАССКИЙ ГОРОДСКОЙ ПОРТАЛ
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
Новости Черкасс

Заради літа в Карпатах: у Черкасах провели благодійний забіг «Діти Захисників» — Новини Черкащіни

Pomoshnik с Pomoshnik
16.06.2025
в Новости Черкасс
319 3
0
Главная Новости Черкасс
1k
Шар
5.4k
Просмотров
Share on FacebookShare on Twitter

15 червня 2025, 20:46

У Черкасах відбувся благодійний забіг «Діти Захисників», мета якого – зібрати кошти на літній табір у Карпатах для дітей військовослужбовців 118-ї бригади ТрО ЗСУ.

Окрім мешканців Черкас, до ініціативи приєднувалися й учасники з інших міст. Вони долали дистанцію у своєму населеному пункті та ділилися фото з забігу в соцмережах. Участь у забігу для дорослих була за благодійний донат, а для дітей до 16 років – безкоштовною.

IMG_20250615_093344

Капеланська служба Черкаської 118-ї бригади ТрО організовує літній табір другий рік поспіль. Перша зміна вже вирушила на відпочинок, а загалом планується провести шість змін, щоб якомога більше дітей змогли відчути турботу, спокій і радість дитинства.

До забігу приєднався капелан 118-ї бригади ТрО Володимир Рідний. Перед стартом він прочитав молитву «Отче наш» з присутніми.

– Капелан живе пліч-о-пліч із військовими та їхніми родинами, – зазначив Володимир Рідний. – Сьогодні я теж взув кросівки.

Мама полеглого захисника з Черкас, Назара Набережного, Тетяна Скляренко, взяла участь у забігу в пам’ять про свого сина. Поділилася, що разом із Назаром вони любили займатися спортом, син дбав про правильне харчування всієї сім’ї.

– Це велике горе, але треба йти далі, жити в пам’ять про нього. Назар завжди хотів, щоб я була здоровою і тримала себе у формі. Переконана, що ми повинні єднатися – такі заходи об’єднують нас, а молодь бачить це й надихається.

Із сином Матвієм на забіг зареєструвалася черкащанка Олена Фабрика. На війні хлопчик втратив батька. Олена – волонтерка з групи «Черкаські чарівниці», які вже не перший рік готують для захисників сухі пайки, готують, використовуючи автоклав.

IMG_20250615_092014

– Сьогодні зустріла багато хлопців, яким ми допомагали, – розповіла Олена. – З Матвієм прийшли, аби підтримати їх і їхні родини.

Наймолодші учасники долали коло в Долині Троянд, дорослі бігли 2 кілометри вздовж набережної до пляжу «Казбетський». Атмосферу свята створювали музика, фотозона, зона відпочинку, кожен мав шанс виграти подарунок у лотереї за стартовим номером.

Український Червоний Хрест допоміг організувати захід.

– Ми зробили все можливе, щоб вдалося зібрати фінансування для дітей і родин, які поїдуть на оздоровлення в Карпати, – сказала голова Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Юлія Холодна. – Для нас надзвичайно важливе психосоціальне здоров’я дітей, особливо тих, хто пережив втрату, чий батько загинув, зник безвісти або перебуває в полоні.

IMG_20250615_095558

Від організації було представлено вісім локацій, а загін швидкого реагування Червоного Хреста чергував на місці, щоб за потреби надати медичну допомогу.

Проєкт «Діти Захисників» покликаний не лише подарувати дітям Героїв незабутні емоції, а й згуртувати громаду навколо підтримки родин військових, наголошують організатори.

Щоб підтримати проєкт, задонатьте будь-яку суму за реквізитами офіційного партнера «Дітей захисників»:

БО ВБФ ДЖЕРЕЛО СИЛИ, код ЄДРПОУ 44993200, р/р UA933052990000026007041611971 в АТ КБ «ПриватБанк»;

для фізичних осіб: 5169 3351 0315 2332

Фото “Прочерку”

Юлія Капуш

Джерело

Поширень408Tweet255Pin92Scan
Предыдущая новость

На 73 році життя перестало битися серце Лашкула Володимира Григоровича — Новини Черкащіни

Следующая новость

У Черкасах чоловік намагався дати хабар патрульним, аби вони не викликали ТЦК

Следующая новость
У Черкасах чоловік намагався дати хабар патрульним, аби вони не викликали ТЦК

У Черкасах чоловік намагався дати хабар патрульним, аби вони не викликали ТЦК

Петрів піст 2025 року: скільки триває та що можна їсти

Петрів піст 2025 року: скільки триває та що можна їсти

Discussion about this post

Черкаський міський портал

Останні новини міста та області за сьогодні

Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

© 2022-2026 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

  • Login
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ

© 2022-2026 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In