Деталі
Самодіяльний вокальний колектив «Джерела», створений у Центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради майже три роки тому, започаткував у своїй громаді благодійні концерти і збирає кошти для ЗСУ.
Виступи цього творчого колективу, в якому об’єдналися 14 талановитих людей, залюблених в українську пісню, вже пройшли у кількох навколишніх селах. Під час концерту у Ротмістрівці тамтешні жителі зібрали для наших захисників 16200 гривень, у Ковалисі –14 тисяч гривень, у Куцівці та Буда Макіївці – по 12 тисяч гривень, у Самгородку – 6 тисяч гривень.
За всі зібрані благодійні кошти Центр надання соціальних послуг звітує перед громадою. З них допомагають воїнам-землякам під час їхньої реабілітації, купують флізелін для сіток, які самі плетуть, недавно підсобили захиснику на тепловізор, передали частину на фортифікаційні споруди.
«Не втомлюємося працювати для наших воїнів. В той час, коли люди насолоджуються українськими піснями колективу «Джерела», наші хлопці тримають оборону. Тож ми просимо для них у Бога і в наших людей допомоги», – розповідає «Сміла.ua» очільниця Центру надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради Лідія Зайва.
І додає, концерти «Джерел», художнім керівником яких є Тетяна Волинець, плануються і в інших селах громади – у Санжарисі, Мельниківці, Ташлику, Макіївці.
За словами Лідії Зайвої, цей вокальний колектив уже знають не лише на Смілянщині, але і в області загалом. Адже на запрошення громадської організації «Чужих бід не буває» де керівником Іван Полудень, «Джерела» виступали на фестивалі «Крутий заміс» у Холодному Яру.
У самому Центрі надання соціальних послуг теж не сидять склавши руки і допомагають фронту постійно. З початку війни тут сплели 100 маскувальних сіток для ЗСУ, збирають продукти для військових, ремонтують їх одяг та амуніцію.
Пані Лідія каже, що в їхньому комунальному закладі створено та діє «Ветеранський простір». Тож туди приходять ветерани, їхні дружини, члени сімей загиблих воїнів. Для них у Центрі проводяться зустрічі, спілкування, є можливість поговорити з психологом.
«Ми всі повинні допомагати ЗСУ хто чим може, щоб ворог не прийшов і до наших домівок. Не треба бути байдужими і сподіватися, що хтось інший задонатить 100 чи 200 гривень для ЗСУ, що хтось сплете їм маскувальну сітку, напече смаколиків, зробить фортифікаційні споруди. У країні війна…», – підсумовує Лідія Зайва.
Discussion about this post