Деталі
У нашому районі впровадження реформи органів місцевого самоврядування за принципами децентралізації продовжується.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
За її словами, відсьогодні у Будищенській громаді запрацювала нова поліцейська станція.

«Поліцейський офіцер громади» – це результат спільної цілеспрямованої роботи влади, бізнесу та поліції», – розповідає пані Валерія.
І уточнює, за рахунок коштів місцевого бюджету придбано службовий автомобіль.
«Переконана, що жителі громади почуватимуться у безпеці, адже основною місією поліцейського громади є орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території та своєчасно реагувати на проблеми», – підсумовує голова РВА Валерія Бандурко.


Discussion about this post