UK RU
Погода
Четверг, 21 мая, 2026
ЧЕРКАССКИЙ ГОРОДСКОЙ ПОРТАЛ
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
Новости Черкасс

У Черкасах провели турнір «Бокс заради перемоги», щоб зібрати кошти на фронт* — Новости Черкасс

Pomoshnik с Pomoshnik
24.05.2025
в Новости Черкасс
320 3
0
Главная Новости Черкасс
1k
Шар
5.4k
Просмотров
Share on FacebookShare on Twitter

23 травня 2025, 23:11

У Черкасах у Долині троянд зібралися небайдужі, аби вшанувати пам’ять загиблих Героїв та підтримати захисників. Тут відбувся благодійний турнір з боксу, сповнений вдячності та віри в перемогу.

IMG_20250523_122147

До організації заходу «Бокс заради перемоги» долучилися бойові підрозділи, ветеранські та громадські організації. Серед них – громадська організація «Черкаський союз учасників АТО», громадська організація “Ветеранів російсько-української війни «Честь Маю», 159-й батальйон 118-ї бригади територіальної оборони, «Centuria Черкаси» та ударний підрозділ 3-ї окремої штурмової бригади «FATUM».

IMG_20250523_125215

Зібрані під час благодійного турніру кошти спрямують на підтримку згаданих формувань та групи спеціального призначення Збройних Сил України.

Організатор заходу, власник ТМ «Рибтрейд» Руслан Мельник розповів, що у турнірі взяли участь близько 200 спортсменів різного віку – від 8 до 20 років. Серед них були як професійні боксери, так і юніори, які лише роблять перші кроки в цьому виді спорту.

– З’їхалися юні спортсмени з усіх боксерських шкіл Черкаського району. Передусім хотіли привернути увагу до спорту. 23 травня відзначаємо й День Героїв, тож особливу увагу присвятили пам’яті тих, хто віддав життя заради України. На подію запросили родини загиблих захисників, військових, які нині перебувають у полоні, та тих, хто зараз на передовій боронить нашу свободу.

IMG_20250523_134130

У цих змаганнях не було переможців і переможених. Для всіх підготували медалі, грамоти, іменні футболки, додав Руслан Мельник.

Син черкаського захисника Сергія Лугері, командира 159-го батальйону 118-ї бригади тероборони, Рустам також узяв участь у турнірі. Хоча сам займається боротьбою, хлопець прийшов підтримати благодійну ініціативу

– Тато на війні ще з 2014 року… Сподівався побачити його сьогодні, але він зараз на службі. Маємо гуртуватися, оголошувати збори, допомагати. Навіть сьогодні: для нас це – просто вийти на ринг, а для них – питання життя.

IMG_20250523_122805

Співорганізаторка, мати загиблого захисника Оксана Коцуконь підкреслила, що молодь з повагою дивилася на військових, а поруч майоріли прапори з фотографіями полеглих черкащан – щоб юні учасники пам’ятали про їхній подвиг.

– Нехай пам’ять про наших полеглих хлопців та дівчат живе вічно! – звернулася до присутніх Оксана Коцуконь.

Учасників та гостей пригощали, зокрема, козацьким кулішем, рибною юшкою, звареною просто неба. Страви можна було скуштувати за донат.

IMG_20250523_131505

На фронті існує велика потреба в безпілотниках, повідомив командир ударного підрозділу «FATUM» Павло. Саме на них сьогодні збирали кошти.

– Дрони – найефективніші засоби, з якими ми працюємо. Чим більше їх – тим краще. Не було такого моменту, щоб нам вистачало засобів ураження. Щодня, щоночі зупиняємо ворожі навали.

Збір триває. Задонатити на ударні та розвідувальні дрони:

Номер картки банки

4441 1111 2472 6575

Юлія Капуш

*новини партнерів

Джерело

Поширень409Tweet256Pin92Scan
Предыдущая новость

У Штабі оборони повідомили, чи посилюватимуть мобілізаційні заходи на Черкащині — Новости Черкасс

Следующая новость

На Черкащині фіксують наслідки дронової атаки (ФОТО)

Следующая новость
На Черкащині фіксують наслідки дронової атаки (ФОТО)

На Черкащині фіксують наслідки дронової атаки (ФОТО)

На Чигиринщині протягом двох днів лунатимуть постріли: у чому причина

На Чигиринщині протягом двох днів лунатимуть постріли: у чому причина

Discussion about this post

Черкаський міський портал

Останні новини міста та області за сьогодні

Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

© 2022-2026 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

  • Login
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ

© 2022-2026 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In