Деталі
Спортивно провели суботу працівники нашої ОВА. Це була командна робота, спільна енергія та боротьба за перемогу.
Про це інформує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
За його словами, змагалися команди структурних підрозділів на спартакіаді у таких видах спорту – футзал, волейбол, настільний теніс, шашки та шахмати.


Вітав переможців і призерів змагань очільник області Ігор Табурець. Він зауважив, що спорт – дієвий тімбілдінг.
Долучилися до спортивного заходу і вболівальники. Найменші “ганяли” у футбол та заряджали дорослих.



Discussion about this post