UK RU
Погода
Четверг, 11 июня, 2026
ЧЕРКАССКИЙ ГОРОДСКОЙ ПОРТАЛ
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
Новости Черкасс

Судитимуть жашківчанина, який без дозволу спиляв дерева в лісосмузі — Новини Черкащіни

Pomoshnik с Pomoshnik
02.01.2024
в Новости Черкасс
319 4
0
Главная Новости Черкасс
1k
Шар
5.4k
Просмотров
Share on FacebookShare on Twitter

02 січня 2024, 11:39

За процесуального керівництва прокурорів Уманської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом незаконної порубки лісу, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України).

415181716_779571387530493_580169862815152189_n

Слідством встановлено, 60-річний житель Жашківської територіальної громади без передбаченого законом дозволу за допомогою бензопили самовільно здійснив порубку дерев породи ясен у полезахисній лісовій смузі.

Унаслідок протиправних дій чоловік заподіяв територіальній громаді шкоду на загальну суму майже 70 тис. грн.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі Уманського РУП ГУНП в Черкаській області.

Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді штрафу від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Джерело

Поширень409Tweet256Pin92Scan
Предыдущая новость

На Черкащини змінено графік роботи міграційної служби — Новини Черкащіни

Следующая новость

У КМВА повідомили уточнену інформацію щодо наслідків ранкового ракетного удару по столиці | Кримінальні новини

Следующая новость
У КМВА повідомили уточнену інформацію щодо наслідків ранкового ракетного удару по столиці  | Кримінальні новини

У КМВА повідомили уточнену інформацію щодо наслідків ранкового ракетного удару по столиці | Кримінальні новини

Станом на зараз у Харкові 1 загибла та 44 постраждалих внаслідок ракетного удару рф, – голова ОВА  | Кримінальні новини

Станом на зараз у Харкові 1 загибла та 44 постраждалих внаслідок ракетного удару рф, - голова ОВА | Кримінальні новини

Discussion about this post

Черкаський міський портал

Останні новини міста та області за сьогодні

Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

© 2022-2026 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

  • Login
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ

© 2022-2026 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In