Деталі
У новому році наш район продовжує отримувати, акумулювати та відправляти гуманітарні вантажі.
Як повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко, волонтер Олег Грушевський поповнив гуманітарний хаб-склад нашого району благодійною допомогою з Португалії. Це медикаменти, павербанки, дитячі підгузки, засоби гігієни, одяг, корм для тварин.
«Збирати вантаж за кордоном допомагали Максим Нечипоренко з міста Лореш та Ірина Миколюк з міста Помбал», – розповідає пані Валерія.
Вона каже, що відповідно до потреби відвантажили Білозірській громаді борошно, макаронні вироби, печиво, каву, консервацію, рис, енергетичні напої, дитяче харчування, підгузки, засоби особистої гігієни для жінок та дітей, вологі серветки, зубні пасти, шампуні, футболки, гелі для душу, одяг, ковдри.
«Водночас Смілянській громаді направили макаронні вироби, горох, крупи, овочеву, мʼясну та рибну консервацію, кабачкову ікру, тверде мило, шампуні, зубні пасти», – зазначає голова РВА Валерія Бандурко.
Також, додає вона, громадській організації з порятунку домашніх та диких тварин «Хвіст» передали корм для тварин і сухе молоко.
Discussion about this post