UK RU
Погода
Пятница, 16 мая, 2025
ЧЕРКАССКИЙ ГОРОДСКОЙ ПОРТАЛ
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
Новости Черкасс

Шахрайське заволодіння коштами військовослужбовців: судитимуть чотирьох засуджених, які вже відбувають покарання — Новости Черкасс

Pomoshnik с Pomoshnik
02.05.2025
в Новости Черкасс
319 3
0
Главная Новости Черкасс
1k
Шар
5.4k
Просмотров
Share on FacebookShare on Twitter

02 травня 2025, 10:04

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо чотирьох засуджених, які відбувають покарання в одній з установ ДКВС області за фактом шахрайського заволодіння грошовими коштами п’яти військовослужбовців ЗСУ у складі організованої злочинної групи (ч. ч. 2, 3, 5 ст. 27, ч. 5 ст. 190 КК України).

495081873_1118220186998943_6844866156730256225_n

Слідством встановлено, що зловмисники з метою шахрайського заволодіння чужим майном, шляхом обману розміщували фіктивні оголошення у мережі Інтернет про надання неіснуючих послуг. Вони повідомляли потерпілих військовослужбовців про необхідність повної передплати, після чого незаконно привласнювали грошові кошти з метою особистого збагачення та поповнення за рахунок злочинної діяльності злодійського «общака».

Внаслідок злочинних дій організованої злочинної групи завдано матеріальну шкоду потерпілим на загальну суму 56 тис. грн.

Кожен із співучасників достовірно знав свою роль, визначену розробленим організатором планом, усвідомлював незаконність і протиправність своїх та дій інших співвиконавців, бажав настання суспільно-небезпечних злочинних наслідків у виді шахрайського заволодіння грошовими коштами потерпілих шляхом обману. Це свідчить про прямий умисел всіх членів злочинної групи для досягнення мети, визначеної організатором та доведеної до відома всіх членів цієї групи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалось слідчими СУ ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСР в Черкаській області ДСР НП України.

Довідково: санкція інкримінованої злочинцям статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Джерело

Поширень408Tweet255Pin92Scan
Предыдущая новость

У Черкасах берег Дніпра всипаний чорними колючками: чим небезпечний водяний горіх — Новости Черкасс

Следующая новость

Для ЗСУ від Черкаської громади передали три вантажівки — Новости Черкасс

Следующая новость
Для ЗСУ від Черкаської громади передали три вантажівки — Новости Черкасс

Для ЗСУ від Черкаської громади передали три вантажівки — Новости Черкасс

На Черкащині за добу ліквідували більше десятка пожеж

На Черкащині за добу ліквідували більше десятка пожеж

Discussion about this post

ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОРТАЛ


Останні новини міста та області за сьогодні


Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

© 2022 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

  • Login
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ

© 2022 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In