UK RU
Погода
Понедельник, 12 мая, 2025
ЧЕРКАССКИЙ ГОРОДСКОЙ ПОРТАЛ
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
Новости Черкасс

Поліція говорить про небезпеку вербування підлітків спецслужбами рф

Pomoshnik с Pomoshnik
05.05.2025
в Смела
319 3
0
Главная Смела
1k
Шар
5.4k
Просмотров
Share on FacebookShare on Twitter

Деталі

 

 

Поліцейські нашого району розповіли вихованцям Михайлівської школи про небезпеку вербування підлітків спецслужбами рф.
Як повідомляють в обласній поліції, у Михайлівській спеціальній школі поліцейські провели профілактичну зустріч з учнями 7–11 класів. Поліцейські розповіли вихованцям про загрози, пов’язані з вербуванням молоді представниками спецслужб рф.
Начальник ювенальної превенції Євгеній Карнаушенко розповів, що останнім часом російські куратори активно шукають виконавців серед підлітків у соцмережах. Під виглядом простих завдань та обіцянок «легких грошей» вони втягують неповнолітніх у злочинну діяльність.
«Ви маєте розуміти, що підпал військового об’єкта чи державної інфраструктури, фейкове повідомлення про мінування — це не жарти. За такі дії передбачене суворе покарання, незалежно від віку виконавця», — наголосив Євгеній Карнаушенко.
Поліцейський також довів алгоритм дій під час отримання таких провокаційних пропозицій.
Такі зустрічі поліцейські проводять, щоб попередити злочинність серед неповнолітніх і вберегти дітей від небезпечного впливу.
«Поліцейські закликають підлітків бути пильними. Якщо вам надходять дивні або підозрілі пропозиції, особливо з невідомих акаунтів, не вступайте в діалог і обов’язково повідомте про це батьків, вчителів або зателефонуйте до поліції за номером 102», – наголошують в обласній поліції.

scroll back to top

Поширень408Tweet255Pin92Scan
Предыдущая новость

На Черкащині знищили 15 безпілотників: пошкоджено 10 квартир

Следующая новость

Водійка авто в’їхала у будинок

Следующая новость
Водійка  авто в’їхала у будинок

Водійка авто в'їхала у будинок

У Смілі продовжується демонтаж незаконних споруд: власникам дали тиждень

У Смілі продовжується демонтаж незаконних споруд: власникам дали тиждень

Discussion about this post

ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОРТАЛ


Останні новини міста та області за сьогодні


Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

© 2022 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

  • Login
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ

© 2022 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In