Деталі

У суботу, 6 січня, відзначається Водохреща. І цього року в нашій області організовано 20 місць для купання.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, на них чергуватимуть 72 рятувальники та 17 одиниць техніки.
«І хоча цього року свято Водохреща українці відзначатимуть по-новому — 6 січня, проте правила безпеки під час занурення лишаються незмінними», – наголошують рятувальники і нагадують, що небезпечно занурюватися у воду в необладнаних та не перевірених місцях, де немає представників медичної та рятувальної служб.



Discussion about this post