UK RU
Погода
Суббота, 18 апреля, 2026
ЧЕРКАССКИЙ ГОРОДСКОЙ ПОРТАЛ
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
Новости Черкасс

На Буковині постане перед судом організатор підпільної АЗС, – прокуратура | Кримінальні новини

Pomoshnik с Pomoshnik
16.07.2025
в Происшествия
319 4
0
Главная Происшествия
1k
Шар
5.4k
Просмотров
Share on FacebookShare on Twitter

16.07.2025 09:30

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина, який облаштував підпільну автозаправну станцію.

За даними слідства, чоловік не маючи відповідних дозвільних документів облаштував підпільну АЗС на території власного домоволодіння. У спеціально прибудованих нежитлових приміщеннях він встановив пластикові резервуари для пального та паливо-роздавальну колонку.

Обвинувачений придбав у невстановлених осіб незаконно виготовлений бензин і дизельне паливо та збував його через самостійно обладнану колонку місцевим жителям та громадянам Румунії.

Під час обшуку правоохоронці вилучили понад 1,5 тонни пального, паливо-роздавальне обладнання та ємності для зберігання контрафактних нафтопродуктів.

Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ в Чернівецькій області

За матеріалами Чернівецької обласної прокуратури 

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.

Источник

Поширень408Tweet255Pin92Scan
Предыдущая новость

Жителька Золотоніщини намагалась привезти з Єгипту сильнодіючі медичні препарати

Следующая новость

Вранці на Запоріжжі знищено російських операторів БПЛА “Скат 350М”, – ГУР МО України | Кримінальні новини

Следующая новость
Вранці на Запоріжжі знищено російських операторів БПЛА “Скат 350М”, – ГУР МО України | Кримінальні новини

Вранці на Запоріжжі знищено російських операторів БПЛА “Скат 350М”, - ГУР МО України | Кримінальні новини

На першому ж побаченні викрала у знайомого майже 50 тисяч доларів – у Києві затримано злодійку | Кримінальні новини

На першому ж побаченні викрала у знайомого майже 50 тисяч доларів - у Києві затримано злодійку | Кримінальні новини

Discussion about this post

Черкаський міський портал

Останні новини міста та області за сьогодні

Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

© 2022-2026 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

  • Login
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ

© 2022-2026 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In