Сьогодні у більшості шкіл області пролунали "останні дзвоники".
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Навчальний процес, як і раніше, проходив в умовах повітряних тривог та з дотриманням безпекових заходів. Водночас у частині закладів освіти навчання триватиме до 5 або 19 червня.
Цьогоріч шкільні будні завершилися для 7805 одинадцятикласників Черкащини. Попереду на випускників чекає національний мультипредметний тест та вступна кампанія.
Для проведення НМТ в області підготували 40 тимчасових екзаменаційних центрів.


Discussion about this post