Корабель-примара, порожній причал, поржавілі човни і дно могутнього Дніпра. Таку картину побачив черкащанин Денис, який завітав до черкаського яхт-клубу «Парус». Він прийшов до яхт-клубу не зі звичного входу зі сторони вулиці Гагаріна, а від річки. Відео він виклав на своєму ютюб-каналі, пише ВІККА.
«Ось таку картину можна побачити. Це корабель-примара. З одного боку прикольно і атмосферну, а з іншого сумно дивитися на цю картину», – зазначив Денис.
Він пройшовся уздовж причалів. Тут ще осінню була вода і стояли вітрильники та човни. Нині одинокі причали, які здіймаються над піщаним дном.
«Влітку тут дуже цікаво», – говорить Денис.
Він показав яхти, які нині стоять на спеціальних майданчиках, а також пройшовся уздовж берега. Зайти на територію яхт-клубу можна двома шляхами: через вулицю Гагаріна, а також по берегу Дніпра.
Discussion about this post