UK RU
Погода
Четверг, 15 января, 2026
ЧЕРКАССКИЙ ГОРОДСКОЙ ПОРТАЛ
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ
No Result
View All Result
Новости Черкасс

Червоноград відвідала голова Львівської обласної ради Ірина Гримак – Новини Львова та області

Pomoshnik с Pomoshnik
28.04.2021
в Без категорії
320 3
0
Главная Без категорії
1k
Шар
5.4k
Просмотров
Share on FacebookShare on Twitter

 06.04.202106.04.2021 Новини Політика Суспільство

6 квітня, з робочим візитом у Сокалі та Червонограді побувала голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

У Червонограді Ірина Ярославівна відвідала КП ЛОР “Червоноградське МБТІ”, міський відділ профдезінфекції, відреконструйоване приймальне відділення Центральної міської лікарні, Центр первинної медико-санітарної допомоги, майбутній військовий ліцей та підвісний міст.

“Приймально-діагностичне відділення у Червоноградській центральній міській лікарні може дати фору навіть деяким приймальним відділенням у місті Львові”, – під час брифінгу з журналістами зазначила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Зокрема, у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, Ірина Гримак озвучила ініціативу клопотати перед депутатами Львівської облради питання передачі у власність Червоноградській територіальній громаді з власності облради приміщення для облаштування адміністративного корпусу Центру первинної-медичної допомоги, який активно розвивається і обслуговує значну кількість мешканців Червонограду.

«Ця установа – це приклад того, як має працювати і розвиватися первинна ланка галузі медицини. Для надання якісних медичних послуг, проведення діагностики є потреба розширити приміщення центру, відтак, думаю, нам вдасться вирішити це питання», – зауважила Ірина Гримак.

Також спільно з начальником управління майном спільної власності Сергієм Івахом голова облради побувала у Червоноградській лікарні, де оглянули після реконструкції приймальне відділення в рамках державної програми.

«Роботи на об’єкті виконані досить якісно, частково закуплено необхідне обладнання, однак є ще ряд робіт, які слід завершити. Тому ставитиму перед депутатським корпусом питання щодо виділення коштів на ці потреби, щоб це відділення було одним з найкращим не лише на території Червоноградського району», – наголосила Ірина Гримак.

Окрім того, за підсумками робочої поїздки, не залишилася поза увагою проблематика відновлення роботи Червоноградського військового ліцею, який сьогодні перебуває в стані реконструкції.

«Це болюче питання. Чимало уже зроблено, однак ті кошти, які є на сьогодні, недостатні для того, щоб розпочати навчальний процес і повноцінне функціонування закладу. Тому буду ініціювати перед Міністерством оборони та профільними комітетами ВРУ в максимально стислі терміни виділити державні кошти для завершення реконструкції цього навчального закладу. Дуже сподіваюся, що питання виховання та навчання військовослужбовців, буде пріоритетним для наших центральних органів влади, нас почують у Києві і підуть назустріч», – додала вона.

Голова облради також зауважила, що лікарню у Соснівці не закриватимуть, її частково перепрофілюють.

  • Маленький Марк з Червонограда потребує допомоги
  • “Подарунок” на свята – шахтарям виплатили ще 11% зарплати за березень
  • Червоноградській міській лікарні передали на баланс відділення хронічного гемодіалізу
  • У Червонограді горів автомобіль
  • Нова дорога на Волсвин: ремонт, після якого потрібен ще один ремонт
Поширень410Tweet256Pin92Scan
Предыдущая новость

Зарплата молодого вихователя у 2021 році зросте до 8 494 грн – Новини Львова та області

Следующая новость

На Харьковщине надвигаются сильные заморозки – Новости Харькова

Следующая новость
На Харьковщине надвигаются сильные заморозки – Новости Харькова

На Харьковщине надвигаются сильные заморозки - Новости Харькова

Погода в Харькове на 28 апреля: когда ждать потепления – “Информационный помощник”

Погода в Харькове на 28 апреля: когда ждать потепления - "Информационный помощник"

Discussion about this post

ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОРТАЛ


Останні новини міста та області за сьогодні


Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

© 2022 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

  • Login
No Result
View All Result
  • ГЛАВНАЯ
  • Черкассы
  • Черкащина
    • Умань
    • Смела
    • Шпола
  • МИР
  • Происшествия
  • ЭКОНОМИКА
  • СПОРТ

© 2022 "Інформаційний помічник Черкащіни" | Відділ реклами та роботи зі зверненнями громадян - [email protected]

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In